<

Як підняти продажі в магазині дитячого одягу

Дитячий одяг — це товар, який батьки купують найчастіше. І не тільки тому, що не принято економити на дітях. Вони швидко ростуть, тому потрібно обновляти гардероб кожного сезону. Для того, щоб збільшити продажі рекомендується в роботі використовувати прості правила.


Кілька способів збільшити прибуток магазину дитячого одягу: поради від «Відолі»

Дитячий одяг від виробника оптом дійсно стане прибутковим, якщо дотримуватися певних рекомендацій.

 1. Традиційно створювати день з вигідними пропозиціями для клієнтів.
 2. Інформувати потенційних покупців про особливості товару.
 3. Збільшувати асортимент супутніми товарами.
 4. Створювати гарячі пропозиції.
 5. Пропонувати додаткові бонуси та видавати знижкові карти.
 6. Створити власний девіз.
 7. Рекламувати магазин.

Одяг оптом від виробника простіше реалізувати якщо в певний період будуть особливо вигідні пропозиції. Наприклад кожного дня робити невеликі знижки на певні групи товару тощо. Аби потенційні клієнти були впевнені, що запропоновані товари найкращі, важливо ознайомити їх найкраще з товаром. Для цього можна максимально детально заповнювати карти товару, а в шоу-румі — підготувати невеликі етикетки. Щоб покупці менше витрачали часу на покупки й більше залишили грошей в магазині, рекомендується пропонувати їм супутні товари. Наявність гарячих пропозицій дозволяє продати швидко товар, який давно вже на прилавках. Важливо вказати певні строки — короткий відрізок часу за який клієнт має зробити покупку. Купити дитячий одяг і отримати додатково купон — то чудовий рекламний хід. Якщо вдасться влаштувати клієнта, щодо якості продукції, сервісу тощо, то ймовірно він захоче скористатися у майбутньому промокодом. Коли магазин працює за певним девізом, то його простіше запам'ятати. Підсвідомо чуючи його, потенційний клієнт буде згадувати магазин, у якому раніше робив замовлення. Намагайтеся, аби про магазин дізналися якнайбільше людей: рекламуйте в соціальних мережах, наймайте промоутерів, використовуйте нативну рекламу тощо.

Інтернет-магазин дитячого одягу Vidoli пропонує великий асортимент товарів для дітей, тому кожний підприємець може вибрати те, що найкраще підходить концепції роботи певного магазину.


Де вигідно купити дитячий одяг оптом

Дитячий одяг купити оптом варто в «Відолі» Киев, завдяки таким перевагам співпраці:

 • зручним умовам доставки;
 • вигідним цінам;
 • великому асортименту;
 • високій якості товару, що гарантує тривалий строк служби;
 • розумінню потреб підприємців, тому є додаткові знижки на великі оптові замовлення.

Купити дитячий одяг від виробника — це зробити вибір на користь вигідних цін та якісного одягу.


Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо