<

Націнка на дитячий одяг - Як розрахувати ціни, які дозволять заробляти

Часто підприємців цікавить питання: яка націнка на речі для дітей дозволяє бізнесу бути рентабельним. Дуже важливо встановити її правильно, адже саме вона формує валовий дохід, і при цьому повинна покривати всі постійні і змінні витрати. В середньому додаткова націнка становить від 40% до 120% і залежить від затребуваності продукції, витрат, пов'язаних із зберіганням, доставкою, а також від податків. Якщо магазини відрізняються широким асортиментом і вдалим розташуванням з хорошою прохідністю, то можуть приносити власникам непогані гроші. Сьогодні досить вигідно продавати дитячий одяг оптом ціни на яку повинні бути адекватними і конкурентоспроможними

Інтернет-магазинам складніше ставити величезну націнку, адже покупець легко може проаналізувати вартість даної продукції у конкурентів і придбати їх там, де дешевше, а такого продавця майже завжди можна відшукати в Мережі. Не можна ставити високий цінник, а важливо вміти балансувати на грані.

Де придбати дитячий одяг оптом без посередників, щоб ваш бізнес процвітав?

дитячий одяг оптом від виробника Відолі

Щоб утриматися на ринку і почати багато заробляти, слід:

  1. дізнатися закупівельні ціни у майбутніх конкурентів; дізнатися закупівельні ціни у майбутніх конкурентів;
  2. враховувати платоспроможність цільової аудиторії;
  3. проаналізувати купівельну поведінку.

Найпростіший спосіб ціноутворення - середні витрати плюс прибуток, але, на жаль, він не враховує зміни на ринку. При цьому цінник формується на основі суми всіх витрат за звітний період і бажаної частки прибутку.

Щоб розрахувати надбавку до собівартості треба мати калькулятор і ручку. Вартість закупівлі товару слід помножити на коефіцієнт. Наприклад, якщо спідниця коштує 400 гривень, а власник вирішив встановити націнку в 80%, то потрібно 400 помножити на 0.8 і виходить 320. В результаті виходить: 400 + 320 = 720 грн.

Якщо робити націнку 100% або більше, то людина обов'язково зможе зайняти своє місце під сонцем в цьому секторі торгівлі. Для цього можна вигідно придбати речі для дітей, опт яких затребуваний у перевіреного постачальника «Відолі». Також варто врахувати, що ціноутворення багато в чому залежить від ринкової ситуації.


ТМ Відолі: якісна дитячий одяг від виробника оптом


У виробника дитячого одягу Vidoli завжди можна знайти весь необхідний товар для хлопчиків і дівчаток - шкільну форму, спортивні костюми, комбінезони, лосини і штани, сукні, майки та футболки і т. д. У компанії ретельно відстежують актуальні тенденції в світі моди, вибирають затребувані фасони, а створюють вироби, які користуються величезним успіхом. Крім того, є система лояльності для постійних клієнтів.

Будь-який підприємець, який має свій власний магазин, зможе отримати хороший дохід, якщо купити оптом від виробника дитячий одяг дешево. Вироби від Vidoli зручні, красиві, приємні до тіла, досить міцні, практичні, і витримують багато прань, тому вони дуже популярні. Компанія забезпечує швидку доставку «Новою Поштою», «Укрпоштою» і «Делівері» по всій Україні. Доступні різні способи оплати - безготівковий розрахунок, переклад на банківську карту, накладений платіж. Замовлення на суму від 5 тис гривень відправляються абсолютно безкоштовно.


Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо