<

Vidoli - виробник №1 на ринку продажів дитячого одягу оптом в Україні

Український ринок трикотажу дуже різноманітний. Навіть при всьому своєму різноманітті буває складно знайти фабрику, чия дитячий одяг оптом не варта була б нечуваних грошей, але при цьому була якісна. Історія нашої торгової марки почалася в 2012 році. З того часу минуло 9 років. Позаду багато досвіду, сотні задоволених клієнтів, тисячі одягнених діток і репутація кращого виробника.


Vidoli - дитячий одяг українського виробництва №1 на ринку
купити дитячий одяг оптом відолі

Позиціонуючи себе №1 на ринку, ми не перебільшуємо. Відолі - це дитячий одяг українського виробництва, яка з маленького підприємства перетворилася на гіганта своєї справи. Наш товар купують такі імениті маркетплейси, як «Антошка», «Каста», «Гарнамама», «Розетка», «Епіцентр» і багато інших.

ТМ Vldoli і слово «якість» вже стали синонімом. У суспільстві існує думка ніби по-справжньому хороші речі шиє тільки в Туреччині та Китаї. Воно звичайно ж помилкове. Наш трикотаж вже давно перевершив зарубіжних конкурентів. До того ж, він в два рази дешевше, оскільки немає націнки за пересилання, страховку, зберігання на складах. Будь-який власник магазину перед покупкою може приїхати до нас на склад і особисто помацати, побачити весь торговий ряд. Коли мова йде про зарубіжні країни, це може зробити далеко не кожен підприємець. Ось і ризикує, не завжди виграючи від угоди.

Фабрика дитячого одягу Відолі знаходиться в Києві, в самому центрі нашого краю, що дуже зручно з точки зору логістики. Серед інших переваг:

  1. Гнучкі умови співпраці. Є великий і дрібний опт. Мінімальне замовлення доступний від суми 1500 гривень. При цьому не обов'язково замовляти всю ростовку, що дуже актуально вузько спеціалізованим торговельним майданчикам.
  2. Модний дизайн. Все, починаючи від маленької гудзики, закінчуючи тканиною, підібрано з великим знанням своєї справи і з урахуванням модних тенденцій. Геть нудні моделі.
  3. Відповідність ціни якості. Ми - трикотажна фабрика дитячого одягу, що не перекупники, а значить ви купуєте без будь-яких націнок.
  4. У нас діє програма знижок і бонусів. Чим більше ціна покупки, тим вигідніше. До того ж, при оплаті від 5000 грн. доставка безкоштовна.

Ми надаємо можливість Дропшиппінг, працюємо з ближнім зарубіжжям і завжди відкриті назустріч клієнтам з їх бажаннями.


Фабрика по виробництву дитячого одягу України: огляд асортименту

Товарний ряд, настільки широкий і багатий, що кожен споживач знайде щось для себе. Наша фабрика по виробництву дитячого одягу України випускає наступні позиції:

Є в асортименті шкільна дитячий одяг виробництва України, речі для новонароджених та дошкільнят. У нас великий вибір піджаків, шапок, штанів, лосин і багато чого іншого. З нами можна повністю укомплектувати і скласти вітрину дитячого магазину.

Одяг дитячий оптом від виробника: послідовність покупки

Перший і головний крок, який потрібно зробити - зареєструватися на сайті. Це займе мінімум вашого часу, але так ми зможемо трохи дізнатися один про одного. Після цього вся одяг дитячий оптом від виробника Відолі стане доступна до замовлення. Ви зможете переглянути прайс, ознайомитися з діючими акціями, наповнити свою корзину сподобалися позиціями і зробити першу покупку.

Купити дитячий одяг недорого оптом також можна по контактних номерах телефону, попередньо поставивши свої питання менеджеру. Станьте частиною нашої команди, і ви вже ніколи не захочете купувати у когось іншого!


Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо