<

Купівля дитячого одягу оптом: колір також має значення!

Діти пізнають світ через речі, що їх оточують, зокрема через одяг, тому він має бути яскравим, різноманітним і гарним! Якщо Вам потрібно купити дитячий одяг оптом для продажу у своєму магазині, подбайте про різноманіття кольорів, сформуйте асортимент таким чином, щоб він зацікавив кожного покупця!


Яке значення має поєднання кольорів на дитячому одязі? Рекомендації від бренду VidOli!

Від психоемоційного стану залежить і фізичне здоров’я малечі, тому навіть поєднання кольорів на дитячому одязі мають значення! Спочатку дітям обирають речі батьки, формуючи таким чином їх майбутній смак і стиль, а вже згодом потрібно давати їм можливість самостійно приймати рішення.

Застарілою є думка, що блакитний колір для хлопчаків, а рожевий — для дівчат. Навпаки, першочергово блакитний, як відтінок синього, був символом неба, жіночого спокою і рівноваги, а от рожевий, що утворився від червоного — це чоловіча мужність, сила. Обираючи одяг дитячий оптом, враховуйте, що цей стереотип недоречний! Подбайте про різноманіття кольорової палітри, і не забувайте, як впливають кольори на діток, до прикладу:

 • Зелений заспокоює.
 • Помаранчевий надає енергії.
 • Жовтий покращує настрій.
 • Червоний спонукає до активності.
 • Синій розвиває фантазію.

Окрім того, що Ви маєте купити оптом дитячий одяг різного кольору, бажано ще й знати наступні “хитрощі”:

 1. гіперактивному шибенику можна підібрати речі у спокійних світлих відтінках, вони дещо зменшать його норов;
 2. для пасивної і занадто спокійної дитини, яку навпаки потрібно дещо “розштурхати”, можна взяти протилежні за характером речі у яскравій і насиченій палітрі;
 3. для малюків до двох років краще замовити дитячий одяг оптом в Україні пастельних відтінків, оминати “агресивні” кольори.

Формуючи асортимент своєї крамниці, подбайте про різноманіття кольорів і дизайнів виробів, адже діти люблять цікавий та оригінальний одяг! А де його можна придбати найкращої якості та за приємною ціною? На сайті українського виробника ВідОлі!


Стильний дитячий одяг оптом від Відолі │ Огляд асортименту

Ми подбали про те, щоб у нашому інтернет-магазині був виключно стильний дитячий одяг оптом для дітей різного віку. Як виробник, ми врахували потреби покупців і сучасні тренди у дитячій моді, саме тому наші речі завжди у топі серед роздрібних і оптових покупців!

У наявності дитячий одяг оптом від виробника у холодних стриманих відтінках, які частіше купують до школи, у яскравих принтованих кольорах для садочка і прогулянок, є чималий вибір кольорів і принтів. Що пропонуємо:

 • Сукні, спідниці.
 • Спортивні костюми.
 • Штани, лосини.
 • Піжами, футболки.
 • Кардигани, гольфи, жилетки та ще безліч інших речей для новонароджених/школярів/підлітків!

Ми доставляємо наш дитячий одяг оптом по Україні протягом 1-3 днів, постійним покупцям надаємо знижки і привілеї! Наші колекції завжди гарно продаються, мають чудовий попит завдяки поєднанню бездоганної якості, приємної ціни, актуальності фасонів, чудовому виборі кольорів і дизайнів!


Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо