<

Яку націнку робити на дитячий одяг і як її розрахувати?

Коли плануєте займатися продажем дитячого одягу, або будь-яким іншим товаром, питання націнки стоїть дуже гостро. Адже від неї залежить, які прибутки отримаєте з продажів та чи успішно буде розвиватися бізнес.

Український постачальник Vidoli піклується про своїх клієнтів та готовий поділитися навичками розрахунку оптимальної націнки.


Де краще закупити одяг дитячий оптом? Найбільш вигідні ціни на оптовому ринку України

Не буває одного єдиного рецепта на успіх. В бізнесі він у кожного унікальний. Але складові для його досягнення схожі. І адекватна націнка - одна з них. ЇЇ величина найбільш залежить від того, де закуповуєте одяг дитячий оптом та по якій ціні.

В сегменті одягу для дітей звичайна націнка знаходиться в межах від 40% до 120%. При цьому на один і той же товар вона може бути різною. Визначитись з націнкою Вам допоможуть наступні кроки:

  • ціни на одяг, який продаєте, не повинні дуже відрізнятися від ринкових. Придивіться до своїх конкурентів. Вартість продукції не можна ставити набагато нижче ніж у них. Це призведе до перенасичення ринку та відіб'ється на прибутках. А якщо завищити, щоб ніби отримати більше, можете зовсім не дочекатися покупців;
  • дізнавшись роздрібну ціну на подібну до Вашої продукцію, намагайтеся знайти постачальника, де можливо дитячий одяг купити недорого. Це дасть змогу поставити більшу націнку.
  • вирішіть, який бізнес Вам більш до вподоби - опт чи роздріб. Від виду діяльності залежить і націнка. Якщо для роздрібу можна поставити націнку 100% та вище, то на продукцію для опту потрібно націнку знизити, але прибуток збільшиться за рахунок обсягу товару, який продається.

Визначаєтесь з постачальником? Радимо купити дитячий одяг від виробника напряму. Умови закупки там більш прозорі. А вартість продукції зазвичай нижча, ніж у посередників. Це дасть змогу збільшити прибутки за рахунок вищої націнки.


Виробник, де купити дитячий одяг найвигідніше

Вітчизняний виробник, де купити дитячий одяг не тільки економічно вигідно, але і дуже зручно, це Відолі. Ми цінуємо свою репутацію та чесно співпрацюємо з кожним клієнтом. Всі виробничі процеси на фабриці знаходяться під суворим контролем, адже якість нашої продукції це один з найважливіших аспектів роботи компанії. У нас можна купити дитячий одяг оптом на різний дитячий вік:

  • комбінезони для малечі;
  • одяг для садочка та школи:
  • спортивні костюми;
  • кофти та реглани;
  • нарядні та повсякденні плаття;
  • штани та спідниці.

Всі моделі актуальні та мають унікальний стиль від Відолі.

Щоб бути цікавими своїм клієнтам пропонуйте якісну продукцію за доступними цінами. А наш недорогий дитячий одяг від виробника дозволить Вам використовувати більшу націнку для максимальних прибутків!


Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо